Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.
 • 9-13 липня 1999 р. Міністр закордонних справ України Б.І. Тарасюк під час 35-го саміту ОАЄ в Алжирі зустрівся з Міністром закордонних справ Республіки Екваторіальної Гвінеї Мігелем Ойоном Ндонгом. У ході бесіди були обговорені питання щодо стану ті перспектив розвитку двосторонніх відносин у різних галузях.
 • 26 квітня 2004 р. Посол Республіки Екваторіальної Гвінеї в Російської Федерації Луїс Обіанг Менге вперше вручив Вірчі грамоти Президенту України Л.Д. Кучмі. У ході бесіди були обговорені питання щодо стану та перспектив розвитку двосторонніх відносин, а також досягнуто домовленості щодо здійснення візиту в Україну Президента Республіки Екваторіальної Гвінеї О. Мбасого.
 • 1-4 вересня 2004 р. в Україні перебувала делегація Республіки Екваторіальна Гвінея на чолі з Міністром закордонних справ, міжнародного співробітництва та франкофонії Республіки Екваторіальна Гвінея Пастором Мічa Ондо Біле.
 • 16-19 вересня 2004 р. на запрошення Глави української держави в Україні з державним візитом перебував Президент Республіки Екваторіальна Гвінея Теодоро Обианг Нгема Мбасого, якого супроводжувала урядова делегація у складі міністрів та вищих посадовців цієї країни.
 • У жовтні 2014 р. на запрошення Уряду Республіки Екваторіальна Гвінея з офіційним візитом перебувала урядова делегація України на чолі з заступником Міністра закордонних справ України Макухи В.О.
 • 11-16 грудня 2005 р. відбувся офіційний візит в Україну делегації Міністерства національної оборони Республіки Екваторіальна Гвінея на чолі з Міністром національної оборони Республіки Екваторіальна Гвінея Антоніо Мба Нгема та заступника Міністра закордонних справ Республіки Екваторіальна Гвінея. Відбулися переговори в Секретаріаті Президента України, МЗС, Міноборони, Мінекономіки, Міносвіти, ДК „Укрспецекспорт”. Гвінейська делегація також відвідала низку підприємств оборонної галузі. В ході візиту гвінейська сторона передала запрошення Президенту України відвідати Республіку Екваторіальна Гвінея з офіційним візитом.
 • 21-25 березня 2011 р. відбувся робочий візит в Україну Міністра видобувної промисловості, виробництва та енергетики Республіки Екваторіальна Гвінея Марселіно Овоно Еду. В рамках заходу Міністр видобувної промисловості, виробництва, індустрії та енергетики Республіки Екваторіальна Гвінея зустрівся з Міністром енергетики та вугільної промисловості України Ю.Бойком. Сторони обговорили широке коло питань українсько-екватогвінейського співробітництва в енергетичній та видобувній галузях, а також підписали протокол про наміри щодо співробітництва між двома міністерствами. Гвінея з офіційним візитом.
 • 25 лютого 2010 р. у рамках урочистих заходів на честь інавгурації 4-го президента України           В.Ф. Януковича відбувся  візит Міністра закордонних справ, міжнародного співробітництва та франкофонії Республіки Екваторіальна Гвінея Міністра  Пастора Мічa Ондо Біле. В ході візиту гвінейська сторона передала запрошення Президенту України відвідати Республіку Екваторіальна Гвінея з офіційним візитом.
 • 20 лютого 2012 відбувся офіційний візит до Республіки Екваторіальна Гвінея заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Макухи В.О. на урочисті заходи присвячені закладці першого каменю на будівництві гідроелектростанції на р. Сендже.
 • У вересні 2012 р. у м. Сіпопо під головуванням Спеціального представника України з питань Близького Сходу та Африки Є.О.Микитенка  відбувся українсько-гвінейський Бізнес-форум за участю представників бізнесових та урядових кіл двох країн. У рамках заходу було обговорено перспективи співпраці в галузі зеленої економіки, інновацій та енергетики.
 • У жовтні 2012 р. у Києві пройшли переговори Міністра оборони України Д.А.Саламатіна з першим заступником Міністра оборони Республіки Екваторіальна Гвiнея Вісенте Ейа Оломо. иків бізнесових та урядових кіл двох країн. У рамках заходу було обговорено перспективи співпраці в галузі зеленої економіки, інновацій та енергетики.
 • У лютому 2013 р. відбувся робочий візит до Республіки Екваторіальна Гвінея делегації Міністерства оборони України на чолі з керівником Головного управління Міністерства оборони України.
 • 30 листопада 2014 р. у рамках 15-го саміту Міжнародної організації франкофонії у м. Дакар (Сенегал) відбулася зустріч Міністра закордонних справ України П.А.Клімкіна з Міністром закордонних справ і співробітництва Республіки Екваторіальна Гвінея Агапіто  Мба Мокуєм. Обговорювалися питання участі українських фахівців у будівництві ГЕС в Республіці Екваторіальна Гвінея, підготовки екватогвінейських фахівців в Україні та взаємодії у рамках міжнародних організацій.